Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
EAN: 885652022651

Skakanka Reebok RARP-12011

Skakanka marki Reebok pomoże Ci wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. Wytrzymały materiał sprawia, że przez dłuższy czas pozostanie ona bez oznak zużycia. Skakanka zaprojektowana została tak, aby jej linka przecinała powietrze, tworząc minimalny opór. Dzięki temu z łatwością możesz kontrolować rytm swoich ćwiczeń.

Skakanka została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości tak, by dostosować ją do wzrostu użytkownika. Jej maksymalna długość wynosi 280 cm. Aerodynamicznie wycięte uchwyty zostały pokryte antypoślizgowym materiałem, co zapewnia bardziej stabilny chwyt i znacznie poprawia komfort użytkowania.

Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć wytrzymałość, szybkość i zwinność. Trening wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną sprawność organizmu.  Z pomocą skakanki wzmocnisz mięśnie przede wszystkim nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc, nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swojego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu.

DANE TECHNICZNE:

  • Regulowana długość: maks. 280 cm
  • Kolor linki: czerwony
  • Kolor uchwytów: czarny
  • Długość uchwytu: 12,7 cm
  • Materiał wykonania: PVC, PP
  • Gwarancja: 2 lata

 

REEBOK TO WYJĄTKOWY SPRZĘT FITNESS

Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

Doskonale dobrane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez wiele lat.

 

Polecamy