Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
EAN: 5902693299158

Skakanka z łożyskami szara Spokey X ROPE TWEET

Odkryj skuteczną i płynną skakankę z łożyskami szara Spokey X ROPE TWEET. Wyposażona w ergonomiczne rączki i regulowaną długość linki, idealna do treningu ogólnorozwojowego i spalania kalorii. Urozmaicaj swoje ćwiczenia i wzmocnij swoją kondycję.

Właściwości:

  • Skakanka łożyskowana Spokey CROSSFIT TWEET: posiada łożyska, dzięki którym linka nie plącze się w trakcie ćwiczeń, a sam ruch jest płynny i dynamiczny, jest wyposażona w ergonomiczne rączki, które znakomicie dopasowują się do dłoni i nie ślizgają się podczas treningu, umożliwia dostosowanie długości linki do wzrostu ćwiczącego bez użycia żadnych dodatkowych narzędzi.
  • Skakanka to jedno z najczęściej i najchętniej wykorzystywanych akcesoriów fitness w trakcie treningu. Podczas skoków aktywują się mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii – łydek i ud oraz znacznie przyspiesza metabolizm, co przynosi niesamowite efekty!
  • Dzięki takim ćwiczeniom można pozbyć się zbędnych kilogramów, wyszczuplić ciało i poprawić ogólną kondycję.
  • Płynny i dynamiczny ruch Skakanka Spokey CROSSFIT TWEET pomoże Ci urozmaicić codzienny trening w domu i wzmocnić go o dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe.
  • Została wyposażona w ergonomiczne uchwyty, które znakomicie dopasowują się do dłoni, co eliminuje wyślizgiwanie się rączek w trakcie wykonywania podskoków.
  • Jednak jej największym atutem są łożyska, dzięki którym linka nie plącze się podczas treningu, a sam ruch jest niezwykle płynny i dynamiczny.  
Polecamy