Wczytuję dane...
Maloli to wygodne i bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo i wygoda to priorytety podczas zakupów online.

W sklepie Maloli zapewniamy Ci bezpieczne i poufne transakcje, abyś mógł cieszyć się spokojem podczas robienia zakupów w naszym sklepie internetowym. Korzystamy z zaawansowanych technologii szyfrowania danych, które chronią Twoje informacje osobowe i płatności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane są chronione i nie trafią w niepowołane ręce.

Podstawowe zasady bezpiecznych zakupów


1. Czy połączenie ze sprzedawcą jest bezpieczne.

Sprawdź, czy w przeglądarce na początku adresu witryny sklepu Maloli widnieje "https" zamiast "http". Szukaj symbolu kłódki, oznaczającej bezpieczne połączenie, aby Twoje dane nie zostały wykorzystane przez osoby nieuprawnione. Zawsze możesz sprawdzić klikając na ikonę kłódki, certyfikat bezpieczeństwa dla sklepu Maloli.

2. Bezpieczeństwo płatności.

Serwis Maloli korzysta z systemu płatności Logo Tpay , który gwarantuje najwyższe standardy potwierdzone uznanymi certyfikatami. Dyrektywa PSD2 to unijna dyrektywa, kładąca nacisk na bezpieczeństwo transakcji. Wprowadza ona silne uwierzytelnienie, mające na celu zapewnienie wyższego poziomu wiarygodności i ochronę przed oszustwami. W Tpay wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. Więcej na temat bezpieczeństwa transakcji znajdą Państwo na stronie Logo Tpay .

3. Zachowaj potwierdzenia.

Zawsze zachowuj potwierdzenie złożenia zamówienia w sklepie Maloli oraz dokonania płatności za zakup na potrzeby ewentualnej reklamacji.


4.
Wyloguj się

Po zakończeniu zakupów w sklepie Maloli pamiętaj o wylogowaniu się ze swojego konta, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi. Bezpieczeństwo Twoich informacji jest dla nas priorytetem.

5. Certyfikat Trusted Shops

W sklepie Maloli.pl - można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Jako sklep spełniamy kryteria jakości Trusted Shops, co zostało potwierdzone certyfikatem. Wszystkie informacje można sprawdzić na stronie Trusted Shops w profilu Maloli. Sklep Maloli spełnia następujące kryteria jakości. Opinie wystawiane przez klientów są wiarygodne i potwierdzone przez Trusted Shops.

Życzymy udanych zakupów!