Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

W celu szybkiej realizacji zamówień, towary są wysyłane bezpośrednio od dostawców. Przy zamawianiu produktów od różnych dostawców może wystąpić dodatkowa opłata za przesyłkę.

  • Koszty wysyłki od 5 zł (30kg)

Wszystkie koszty odnośnie przesyłki są uwidocznione w podsumowaniu zakupu.

Wysyłka realizowana za pomocą firm kurierskich: DHL Economy, DHL Express, DPD Express, GLS, DPD, Pocztex 2.0 oraz punktów Paczkomat®

Realizacja zamówień - od 24h do 5 dni roboczych. Standardowo produkty mają ustawiony maksymalny czas oczekiwania na przesyłkę, co oznacza że towar może dotrzeć wcześniej. Ze względu na różne gabaryty opakowań, duże produkty nie mogą być łączone ze sobą przez to konieczne jest nadanie kilku przesyłek. Może się również zdarzyć, że zamówienie dotrze więcej niż jedną firmą kurierską.

Pamiętaj!

Przesyłka dotarła do ciebie uszkodzona, lub jej zawartość nie jest kompletna?

Zgłoś ten fakt kurierowi podczas odbioru przesyłki i poproś o spisanie protokołu szkody. Protokół powinien być podpisany zarówno przez ciebie, jak i przez kuriera doręczającego przesyłkę.

Wykonaj zdjęcia co ułatwi procedurę reklamacji.

Jeżeli zamówienie obsługiwane zostało przez Paczkomat®, przesyłka została uszkodzona, bądź skradziona, skontaktuj się niezwłocznie z Infolinią pod numerem InPost 722 444 000 lub 746 600 000.